Kayseri Parke Modelleri

Parke seçeneklerimizle ahşabın sıcak ve doğal etkisini iç mekanlarınıza taşıyoruz!

Elegance Laminat Parke

Dekorasyon stilinde her parça kendi içinde dengeli olmakla birlikte, aslında bütünsel bir dil oluşturur. Sizler için özenle hazırladığımız “ELEGANCE COLLECTION” stilinizi yansıtır. Zeminlerinizdeki zerafet Elegance collection laminat parke koleksiyonumuz ile başlar.

Comfort Laminat Parke

Her şey cesaret ile başlar. Sıkıcı ve monoton ortamlarınızı daha konforlu hale getirmek için değişimi gerçekleştirmeye cesaret etmelisiniz. İş yerinizde, ofisinizde her şeyin yolunda ve her şeyin istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız değişime zemin kaplama seçeneklerini değerlendirmekle başlayın.

Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz laminat parke uygulamaları ile zenginleştirilebilecek konforlu alanlar ‘’Comfort koleksiyon’’ ile başlar.​

Ahşabın Sıcak,
Doğal Etkisi

Wood Laminat Parke

Wood koleksiyonumuz; dar kesim boyutu ve 10 mm kalınlığıyla gerçek bir uzmanlık becerisini yansıtan eşsiz bir laminat parke koleksiyondur. Kalabalık alanlar ve ağır mobilyaların olduğu mekânlarda rahatlıkla kullanılması için üretilmiş olan wood kolleksiyonu, dört tarafındaki mikro derzleri ve yüzeyindeki efektleriyle mükemmel bir zemin kaplama çözümüdür.

GoldenLaminat Parke

Golden koleksiyonumuz, üzerinden mevsimler geçmiş ahşap parke görüntüsüyle, döşendiği mekânlara ruhunu katarak gerçek ahşap hissini yaşatmaktadır. 

Teknik Özellikler

Gün Işığına Dayanıklı

Noktasal Darbelere Dayanıklı

Kolay Temizlenebilir, Hijyeniktir

Lekelerden Etkilenmez

Çizilmeye Dayanıklı

Yerden Isıtmaya Uygun

Yaşam alanınıza yeni bir görünüm.

Size Özel Üretim

Tüm Parke sistemlerimiz tamamen ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için özel olarak üretiyoruz.

Etkin Montaj

Tüm Parke sistemlerimizi deneyimli ekibimizle %100 sorunsuz şekilde monte ediyoruz.

Tüm Sistemlerimizde

  • Ücretsiz Montaj
  • Ücretsiz Keşif
  • Gelişmiş Garanti
yapı elemanları - pvc pencere - inşaat taahhüt

Kare Yapı Malzemeleri şirketi Yaşar Altınkaya tarafından 2000 yılında Kayseri de kurulmuştur. 19 yıldır bölge halkına PVC ,Cam Balkon ve Laminant Parke sektörlerinde hizmet vermektedir. Kare Yapı kendini geliştiren, sektör yeniliklerini takip eden, en kaliteli malzemeyi en ucuz fiyata müşterilerine ulaştırmayı hedeflemiş Kayseri nin köklü esnaflarından biridir.

Yorumlarınız

Yorumlarınız bizim için çok önemli, 

Parke hizmetimizden çok memnun kaldık, ellerinize sağlık.

Mustafa Ergen

Parkelerim Evime renk kattı.

Seda Turan
PARKE Partnerimiz
Scroll to Top